SKI AREÁL VISALAJE
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Zimní středisko Kamenec - Jablonec nad Jizerou

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Kamenec - Jablonec nad Jizerou a užijte si zimní radovánky naplno!

Areál Kraličák ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Kraličák!

Zdobnice - ideální pro snowboardisty

Lyžujete rádi? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Zdobnice!

Kareš - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Kareš!

Tesák - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Tesák a užijte si zimní radovánky naplno!

Areál Dolní Lomná ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Dolní Lomná.

Rališka - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zkuste ski areál Rališka!

Areál Partutovice ostudu neudělal

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Partutovice a užijte si zimní radovánky naplno!

Ludvíkov - ideální pro snowboardisty

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Ludvíkov je pro vás to pravé.

Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda.

Zimní středisko Janovičky u Broumova

Chcete naučit své děti lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Janovičky u Broumova je pro vás to pravé.

Na hory? Česko nebo Alpy?

Poslední listy opadávají. Lidé se začínají poohlížet po zimních dovolených. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. Jsou ale zahraniční střediska opravdu o tolik lepší?

Visalaje - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Zkuste ski areál Visalaje!

Příprava před odjezdem na hory

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Zimní středisko Přemyslov

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Přemyslov.

Ski areál Šanov

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Šanov.

Dolní Lomná - velké zlepšení

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Dolní Lomná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Pancíř

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Pancíř je pro vás to pravé.

Deštné v O.h. - ideální pro snowboardisty

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Deštné v O.h..

Nedvědice - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Nedvědice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Mostek - ideální pro snowboardisty

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Navšivte s rodinou středisko Mostek.

Zimní středisko Kohútka

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Kohútka!

Říčky v O.h. - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Zkuste středisko Říčky v O.h. a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Horní Bečva - Solisko

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Horní Bečva - Solisko a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Neváhejte a nakupujte sportovní oblečení od českých výrobců

Chcete vložit své finanční prostředky do nákupu sportovního oblečení a neorientujete se v přemíře výrobků, jež jsou na pultech supermarketů? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Důvěřujte českým výrobcům! Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Hluboká - příjemně překvapil

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Hluboká je pro vás to pravé.

Kozí Pláň - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kozí Pláň.

Třeboňsko - ráj turistů, cyklistů a vodáků

Třeboňsko je velmi pozoruhodnou a výjimečnou krajinou, jejíž rozmanitost láká milovníky přírody a historických památek k turistickým a cyklistickým výletům. Představuje ideální místo pro víkendové pobyty i pro klasickou vícedenní dovolenou, kterou můžete trávit v hotelu či penzionu, nebo třeba jen pod stanem v kempu. Je to svět staletých rybníků, prosluněných luk, rozlehlých lesů a poklidných malebných vesniček. Třeboňsko je vyhlášené i svými historickými skvosty a jeho rovinatý reliéf terénu si oblíbila již celá řada nenáročných turistů, cyklistů, nebo i rodiny s malými dětmi.

Vydejte se s námi na cyklovýlet do Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je považováno mnoha cyklisty, vodáky i turisty za město, které je výchozím bodem pro cestování po jihočeském regionu Třeboňska. V jeho okolí je možné objevit tolik překrásných míst, že se sem lidé rádi navrací. Míří sem každoročně v létě mnoho lidí z celé naší vlasti a nejvíce je lákají hlavně cyklostezky. Okolí Veselí nad Lužnicí je jimi doslova protkáno a cyklistická dovolená může být velice pestrá, a to dokonce nad očekávání. Touto cestou si Vám dovolíme nabídnout některé cyklotrasy, které určitě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 21.5.

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C
Úterý
24.5.2022

°C
°C