SKI AREÁL VISALAJE
mimo provoz
Zobrazit na:

Dolní Lomná - velké zlepšení

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Dolní Lomná a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází jeden vlek a lano pro děti. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte hamburger a kofolu.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. V okolí se nachází Muzeum Třineckých železáren, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 58%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Čtěte také: Areál Dolní Lomná ostudu neudělal Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 21.5.

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C
Úterý
24.5.2022

°C
°C