SKI AREÁL VISALAJE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zdobnice - ideální pro snowboardisty

Lyžujete rádi? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Zdobnice! Areál se nachází v Orlických horách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Můžete využít čtveřici vleků a jedno lano. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. řízečky a točené pivo.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 78%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 21.5.

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C
Úterý
24.5.2022

°C
°C