SKI AREÁL VISALAJE
mimo provoz
Zobrazit na:

Deštné v O.h. - ideální pro snowboardisty

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ski areál Deštné v O.h.. Areál se nachází v Orlických horách nedaleko města Rychnov nad Kněžnou a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále v areálu najdete 7 vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, pomůže s učením speciální vybavení tohoto areálu. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete uzená cigára a uzená cigára. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Areál hodnotíme spíše kladně. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. Nechceme být hodní příliš, ale 70% si areál určitě zaslouží.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 21.5.

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C
Úterý
24.5.2022

°C
°C