SKI AREÁL VISALAJE
mimo provoz
Zobrazit na:

Říčky v O.h. - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Zkuste středisko Říčky v O.h. a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Orlických horách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále se v areálu nachází dvojice vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete smažený sýr a česnečku. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem. Středisko sousedí s Zdobnice.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál hodnotíme spíše kladně. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Kvalita zázemí je nadstandartní. Nechceme být hodní příliš, ale 70% si areál určitě zaslouží. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 27.3.
sněžení
-1°C
-4°C
Úterý
28.3.2023
zataženo
-3°C
-4°C
Středa
29.3.2023
zataženo
3°C
-1°C
Čtvrtek
30.3.2023
hustý déšť
5°C
4°C