SKI AREÁL VISALAJE
mimo provoz
Zobrazit na:

Hluboká - příjemně překvapil

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Hluboká je pro vás to pravé. Areál se nachází na Vysočině.

V areálu se nachází jeden vlek a jedno lano. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Každý hladový krk jistě potěší horkou čokoládu a kofolu.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. V okolí se nachází Památník Karla Havlíčka Borovského, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Je vidět, že provozovatel se snaží. 69% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 21.5.

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C
Úterý
24.5.2022

°C
°C