SKI AREÁL VISALAJE
mimo provoz
Zobrazit na:

Kozí Pláň - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kozí Pláň. Areál se nachází na Šumavě a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku najdete jeden vlek a lano pro děti. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 500m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší kulajdu či smažený sýr.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Za vidění stojí Zámek Hluboká nad Vltavou.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 58%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Sere Vás to? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 21.5.

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C
Úterý
24.5.2022

°C
°C