SKI AREÁL VISALAJE
mimo provoz
Zobrazit na:

Kareš - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Kareš! Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází trojice vleků a jedno lano. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte bramboráčky či uzená cigára.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. V okolí se nachází Vlastivědné muzeum v Šumperku, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Závažných nedostatků je zde hodně. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 68%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 21.5.

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C
Úterý
24.5.2022

°C
°C