SKI AREÁL VISALAJE
mimo provoz
Zobrazit na:

Tesák - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Tesák a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete trojici vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte gulášek či smažák.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Doporučujeme navštívit Hrad Lukov

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Chybí nám zde především koplexní služby. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 61%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 21.5.

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C
Úterý
24.5.2022

°C
°C