SKI AREÁL VISALAJE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Kamenec - Jablonec nad Jizerou

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Kamenec - Jablonec nad Jizerou a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší horkou čokoládu nebo horkou čokoládu.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Chybí nám zde především koplexní služby. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 56% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Jste z toho špatní a chcete na svazích řádit jak za mlada? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 21.5.

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C
Úterý
24.5.2022

°C
°C