SKI AREÁL VISALAJE
mimo provoz
Zobrazit na:

Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda. Areál se nachází v Krkonoších.

V areálu se nachází čtveřice vleků. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Nevíte jak naučit děti udržet na lyžích rovnováhu? Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte kofolu nebo smažák.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Pokulhává také ochota personálu. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 65%.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 21.5.

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C
Úterý
24.5.2022

°C
°C