SKI AREÁL VISALAJE
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Kraličák ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Kraličák! Areál se nachází v pohoří Kralického Dněžníku a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází 8 vleků. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Rolba vyjíždí na svah denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, pomůže s učením speciální vybavení tohoto areálu. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na dětském lyžařském kolotoči. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete uzená cigára či bramboračku.

Areál hodnotíme spíše kladně. Areál je velice slušně vybaven. Kvalita zázemí je nadstandartní. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 73%.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 21.5.

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C
Úterý
24.5.2022

°C
°C