SKI AREÁL VISALAJE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Přemyslov

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Přemyslov. Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu můžete využít dvojici vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete kofolu či česnečku. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 81%. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 21.5.

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C
Úterý
24.5.2022

°C
°C